28.2.2018

Tým LTM&Turnov

Ludvík Rubáš

Aktuálně je náplavou v Praze, kde pracuje jako lektor kurzů primární prevence pro školy. Studuje 3. ročník FTVS. Mezi záliby patří krom táborů četba, hry všeho druhu a zapomínání.

Josef Smolek

Náčelník v důchodu, narozen v Litoměřicích. V současnosti studující medicínu v Praze. Milovník táboření, spánku a dobrého jídla.

Vojtěch Legner

Další litoměřičák z klanu Legnerů. Studuje čtvrtý ročník FTVS, má rád sporty všeho druhu, obzvlášť florbal, vodáky a bojovky v lese. Dále má rád tábory, četbu, oheň a hlavně kečup.

Vít Sladký

Jsem z Jablonce a chodím tam na gympl. Krom ježdění na kole po okolních kopcích rád hraju na klavír a na trombon. A kvůli táborům jsem začal s kytarou…

Jaromír Prokop

Jediný zástupce jižní Moravy v týmu, student 1. ročníku VUT v Brně, obor Geodézie a kartografie. Baví ho počítače, je fanouškem elektronické hudby a má rád sport, zejména stolní tenis a badminton.

Ondřej Taitl

Marie Legnerová

Je mi 21, studuji Matematiku a geografii a pocházím z Litoměřic. Vedoucí jsem 7 let a nyní mám pouze funkci zdravotníka. Na tábory jezdím od svých 7 let. Mám ráda přírodu, cestování a nemám ráda ranní vstávání!

Marie Zahrádková

Ahoj jsem z Turnova, studuji na FZS v Ústí nad Labem všeobecnou sestru. Mám ráda Fandu, Švýcarsko a svoji práci. A ráda se směju 😂

Ludmila Landová

Jsem studentka VŠCHT v Praze, pocházím z Litoměřic. Hraju na všechno možné, nejradši na violoncello. Mám ráda bouřky, přírodu a naše tábory!

Alžběta Kroupová

Jsem normální holka ze severních Čech, napůl z Valašska. Studuji zdravotní sestřičku v Ústí. Moc ráda hraju na klavír, bavím se s kamarády a kromě přírody a dětí mám ráda také Boha a dobré jídlo. 😀

Klára Legnerová

Pocházím z Litoměřic a jsem student. Zabývám se hudbou, sportem, ráda jsem mezi lidmi a nejradši jsem na táboře v krásné přírodě. Jsem velmi ráda za tým vedoucích, ve kterém můžu pracovat.

Zdislava Kroupová

Narodila jsem se v Krkonoších a bydlím u Litoměřic. Studuju 3. ročník střední školy, obor zubní technik. Miluju sport, kreslení, hudbu a přírodu. Mám funkci „moneygirl“ čili finančníka.

Terezie Zahrádková

Ahoj! 🙂 Jsem z Turnova, kde chodím na gymnázium. Na tábory jezdím od 7 let a vedoucí jsem druhým rokem. Mám ráda sladký (hlavně čokoládu 🙂 ), zpěv, hraní divadla a nové výzvy.

Adéla Janků

Jmenuju se Adéla Janků, je mi 17 let a jsem z Turnova. Studuju obor propagace, reklama a ve volném čase hraju na ukulele a zpívám. Ráda také trávím čas v přírodě s fajn partou lidí a jezdím jako vedoucí na naše akce.

Věra Smolková

Mám ráda děti, zimu a sport. Hraju na saxofon a ve volném čase jezdím na koni. Nesnáším, když někdo někomu ubližuje a snažím se tomu vždycky zabránit. S kýmkoli, všemu a pořád se směju.