28.2.2018

Tým LTM&Turnov

Ludva

Aktuálně je náplavou v Praze, kde pracuje jako lektor kurzů primární prevence pro školy. Studuje 3. ročník FTVS. Mezi záliby patří krom táborů četba, hry všeho druhu a zapomínání.

Jožka

Náčelník v důchodu, narozen v Litoměřicích. V současnosti studující medicínu v Praze. Milovník táboření, spánku a dobrého jídla.

Vojta

Další litoměřičák z klanu Legnerů. Studuje čtvrtý ročník FTVS, má rád sporty všeho druhu, obzvlášť florbal, vodáky a bojovky v lese. Dále má rád tábory, četbu, oheň a hlavně kečup.

Jára

Jediný zástupce jižní Moravy v týmu, student 2. ročníku VUT v Brně, obor Geodézie a kartografie. Baví ho počítače, je fanouškem elektronické hudby a má rád sport, zejména stolní tenis a badminton.

Ondra

Ahoj já jsem Ondřej. Jsem z Litoměřic a studuji strojírenství v Ústí. Na tábory jezdím už hodně dlouho. Jsem jeden z mladších vedoucích a starám se o technický chod tábora. Miluju sporty a čas trávený v přírodě.

Mája

Ahoj jsem z Turnova, studuji na FZS v Ústí nad Labem všeobecnou sestru. Mám ráda Fandu, Švýcarsko a svoji práci. A ráda se směju 😂

Lída

Jsem studentka VŠCHT v Praze, pocházím z Litoměřic. Hraju na všechno možné, nejradši na violoncello. Mám ráda bouřky, přírodu a naše tábory!

Bětka

Jsem normální holka ze severních Čech, napůl z Valašska. Studuji zdravotní sestřičku v Ústí. Moc ráda hraju na klavír, bavím se s kamarády a kromě přírody a dětí mám ráda také Boha a dobré jídlo. 😀

Klára

Pocházím z Litoměřic a jsem student. Zabývám se hudbou, sportem, ráda jsem mezi lidmi a nejradši jsem na táboře v krásné přírodě. Jsem velmi ráda za tým vedoucích, ve kterém můžu pracovat.

Zdíša

Narodila jsem se v Krkonoších a bydlím u Litoměřic. Studuju 4. ročník střední školy, obor zubní technik. Miluju sport, kreslení, hudbu a přírodu. Mám funkci „moneygirl“ čili finančníka.

Adélka

Jmenuju se Adéla Janků, je mi 17 let a jsem z Turnova. Studuju obor propagace, reklama a ve volném čase hraju na ukulele a zpívám. Ráda také trávím čas v přírodě s fajn partou lidí a jezdím jako vedoucí na naše akce.

Věrka

Mám ráda děti, zimu a sport. Hraju na saxofon a ve volném čase jezdím na koni. Nesnáším, když někdo někomu ubližuje a snažím se tomu vždycky zabránit. S kýmkoli, všemu a pořád se směju.

Majda

Jsem z Litoměřic, mým velkým koníčkem a radostí je zpěv, také hraju volejbal. Miluju čtení knížek, cestování, přírodu, svoje kamarády a rodinu. Mimo to se ráda směju a jím.