Tým nejmenší

Hynek Bartoš

Hlavní vedoucí

Hynek byl dlouholetým táborovým náčelníkem či zdravotníkem a tábory jsou jeho srdeční záležitostí. Vždyť mu daly i to nejcennější, co má, tedy jeho ženu Veve. V poslední době se stal na veřejnosti známým spíše jako covidobijec, i proto už se nemůže dočkat týdne táboření v divočině.


Kuba Šindelář

Vedoucí

Služebně čerstvý vedoucí Jakub je geolog a tunelář. Nejlíp se cítí v místech, kde je sníh, přesto ale doufá, že tábor nebude ani na sněhu, ani na blátě. Dříve jezdil jako vedoucí s ústeckou skautskou farní družinou, na kterou dodnes s radostí vzpomíná.

Áďa Janků

Vedoucí

Adéla pochází z Turnova a studuje na UHK preprimární pedagogiku. Ve svém volném čase se stará o květiny a tráví čas se svým čtyřnohým mazlíčkem. Ráda také čte a v budoucnu by chtěla pracovat s dětmi.


Pepa Tahotný

Vedoucí

Pepíček je zkušený táborový harcovník, který už vyzkoušel nejrůznější role v týmu vedoucích a ve všech obstál. Dokáže i v náročné situaci odlehčit atmosféru povedeným vtípkem a je velmi oblíbený u dětí, protože si s nimi umí prostě a jednoduše „zablbnout“.


Justýna Kubešová

Vedoucí – praktikant

Justyndě je 14 let a je odhodlaná připojit se k týmu táborníků. K dětem má velmi dobrý vztah a dokáže se o ně postarat. Své tetě běžně hlídá dvě malé děti. Ve volném čase se ráda věnuje psům, především agility.


Petr Mikuš

Hlavní vedoucí

Miki jezdí na tábory pod různými organizacemi od svých šesti let a postupně vystřídal téměř všechny táborové role a funkce. Nejlíp se cítí při vymýšlení divadelních scének, shánění rekvizit, přípravě her a při budování nebo vylepšování tábořiště. Živí se stavbou domu pro svou rodinu a organizací tábora, ve volném čase se věnuje geologii a šéfování kolektivu těžařů Liberecké žuly.

Magda Zimmerová

Vedoucí – praktikant

Magdu k roli platného člena týmu předurčuje velká rodina s dvěma mladšími sourozenci. Ve volném čase je výbornou cukrářkou a svým tréninkem umí přimět psy k předvedení až akrobatických kousků.

Matyáš Zimmer

Vedoucí – praktikantKája Tylová

Vedoucí – praktikant

Káje je 15let a pochází z vesnice nedaleko Roudnice nad Labem.
Ráda cvičí,chodí na procházky do lesa a ráda poznává nová místa.

Tonda Legner

Zásobovač

Živoucí legenda, otec zakladatel a první z náčelníků táborů Matěj s námi jede jako zásobovač a technická podpora. Pro tuto svou roli má krom letitých táborových zkušeností i vynikající průpravu z civilního zaměstnání, kde se léta živil jako stavitel mostů či jako pedagog.

Hanka Tahotná

Kuchařka

Hanička je dobrý duch našich táborů, oplývající stále dobrou náladou, úsměvem a ochotou pomoci. Krom toho také výtečně vaří a peče, tak se nedivte, jestli děti po návratu domů budou vážit o pár kilo navíc.