Tým nejmenší

Hynek Bartoš

Hlavní vedoucí

Hynek byl dlouholetým táborovým náčelníkem či zdravotníkem a tábory jsou jeho srdeční záležitostí. Vždyť mu daly i to nejcennější, co má, tedy jeho ženu Veve. V poslední době se stal na veřejnosti známým spíše jako covidobijec, i proto už se nemůže dočkat týdne táboření v divočině.

Láďa Bartoš

Vedoucí

Zkušený vedoucí řečený Kousáč je naším šamanem a garantem co se týče historie, archeologie a architektury. Je také autorem mnoha dnes již zlidovělých hlášek a skvělým hercem v táborových scénkách. Dovede kvalitně předpovídat nejen počasí.

Lída Landsingerová

Vedoucí

Lída je naším styčným důstojníkem přes hudbu, chemii, komunikaci a utěšování plačících dětí. Všem těmto (a mnoha dalším) činnostem se věnuje profesionálně nebo se tomu blíží.


Pepa Tahotný

Vedoucí

Pepíček je zkušený táborový harcovník, který už vyzkoušel nejrůznější role v týmu vedoucích a ve všech obstál. Dokáže i v náročné situaci odlehčit atmosféru povedeným vtípkem a je velmi oblíbený u dětí, protože si s nimi umí prostě a jednoduše „zablbnout“.


Justýna Kubešová

Vedoucí – praktikant

Justyndě je 13 let a je odhodlaná připojit se k týmu táborníků. K dětem má velmi dobrý vztah a dokáže se o ně postarat. Své tetě běžně hlídá dvě malé děti. Ve volném čase se ráda věnuje psům, především agility.


Hanka Tahotná

Kuchařka

Hanička je dobrý duch našich táborů, oplývající stále dobrou náladou, úsměvem a ochotou pomoci. Krom toho také výtečně vaří a peče, tak se nedivte, jestli děti po návratu domů budou vážit o pár kilo navíc.

Petr Mikuš

Hlavní vedoucí

Miki jezdí na tábory pod různými organizacemi od svých šesti let a postupně vystřídal téměř všechny táborové role a funkce. Nejlíp se cítí při vymýšlení divadelních scének, shánění rekvizit, přípravě her a při budování nebo vylepšování tábořiště. Živí se stavbou domu pro svou rodinu a organizací tábora, ve volném čase se věnuje geologii a šéfování kolektivu těžařů Liberecké žuly.

Magda Zimmerová

Vedoucí – praktikant

Magda je v našem týmu druhá nejmladší. K roli platného člena týmu ji předurčuje velká rodina s dvěma mladšími sourozenci. Ve volném čase je výbornou cukrářkou a svým tréninkem umí přimět psy k předvedení až akrobatických kousků.

Anežka Hanzlíková

Vedoucí

Anežka pochází z Teplic, kde se pod vlivem Salesiánského střediska mládeže dostala k práci s dětmi a mládeží. Ta ji provází i v její profesní dráze – vyučuje výtvarné obory na ZUŠ, což se na táboře víc než hodí. K tomu je také obětavou maminkou dvou našich malých táborníků. 

Tonda Pešek

Vedoucí – praktikant

Tonda má dva bráchy a osm bratranců, k tomu i sedm sestřenic, takže zkušeností s dětmi a mládeží má na rozdávání. Je nadaný sportovec a když ho zrovna nikdo nenutí uklízet si v pokoji nebo učit se, poslouchá nekonečné fantastické příběhy a maluje, kreslí, hněte z hlíny, vyřezává, brousí… Co je ale na Tondovi asi úplně nejzajímavější: z nějakého záhadného důvodu k sobě přitahuje malé děti. Skoro se dá říct, že malé děti Tondu milují.

Tonda Legner

Zásobovač

Živoucí legenda, otec zakladatel a první z náčelníků táborů Matěj s námi jede jako zásobovač a technická podpora. Pro tuto svou roli má krom letitých táborových zkušeností i vynikající průpravu z civilního zaměstnání, kde se léta živil jako stavitel mostů či jako pedagog.