Tým LTM

Pavel Kirschner

Táborníkem jsem se stal v roce 2018 a vedoucím 2021, o rok později mi byla svěřena funkce náčelníka. Studuji gymnázium v Litoměřicích. Moje koníčky jsou skauting, saxofon, sporty a technické předměty jako fyzika nebo informatika. Na táboře mám rád přírodu a nejoblíbenějším táborovým jídlem je mrkvová pomazánka.

Emílie Legnerová

Na tábory jezdím od roku 2010 a vedoucí jsem se stala v roce 2020. Mám za sebou poslední rok gymnázia v Litoměřicích a chystám se na studium fyzioterapie. Mými koníčky jsou umění, hudba, práce s dětmi a s lidmi a studium nových věcí (psychologie, biologie člověka a další). Mou nejoblíbenější činností na táboře je pozorování dětské radosti a táboráky. Nejlepší jídlo na táboře je hrachovka a lunchmeat s chlebem.

Anna Smolková

Na svůj první tábor jsem jela v roce 2009 a vedoucí jsem od roku 2020. Studuji tělocvik a společenské vědy v Ústí nad Labem. Baví mě sporty, zpěv, motorky, příprava kávy, podnikání akcí a výletů s dětmi a hlídání kojenců a batolat. Mou nejoblíbenější činností na táboře je funkce houby – kontrola zdraví, čistoty a hygieny dětí i vedoucích a funkce zdravotník. Mým nejoblíbenějším táborovým jídlem je Josífkova mrkvová pomazánka.

Klára Rubášová

Na tábory jezdím od roku 2007, vedoucí jsem od roku 2016 a pasovanou vedoucí od roku 2022. V Praze studuji pedagogickou fakultu. – Nejraději mám spící ranní tábor a mým nejoblíbenějším jídlem na táboře je přesnídávka s piškoty. 

Prokop Simajchl

Na tábory jezdím už od roku 2017 a vedoucuji od roku 2022. Studuji gymnázium v Litoměřicích. Mám rád deskovky, běh a různé další sporty. Na táboře mám rád sezení u ohně a hraní ve scénkách. Nejoblíbenějším táborovým jídlem jsou langoše.

Ondřej Taitl

Poprvé jsem byl na táboře od roku 2006 a vedoucím jsem od roku 2017. Studuji v Praze dopravní autodiagnostiku. Mezi mé záliby patří práce. Zajímám se o udržování tělesné kondice. Nejradši mám jídlo, které je připraveno táborovými kuchařkami. Středem mého zájmu na táboře je čtení pohádek malým dětem.

Marie Kirschnerová

Můj první rok na táboře byl v roce 2019 kdy jsem jela už jako vedoucí. Mojí velkou vášní jsou jazyky, které studuji na pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Mimo to mě baví zpěv a trávit  čas v přírodě s partou kamarádů. Na táboře mám nejradši zpívání u táboráku a vždycky mi udělá radost, když je k snídani chleba s marmeládou.

Věra Smolková

Můj první rok na táboře byl v roce 2008 a  první vedoucovský rok v roce 2017. Studuji pedagogickou fakultu pro první stupeň. Mými koníčky jsou sporty a chození po horách. Nejradši mám schóly s dětmi a krupicovou kaši.

Jan Sailer

První tábor jsem absolvoval v roce 2017 a vedoucím jsem se stal v roce 2023. Studuji průmyslovou školu v Děčíně. Rád chodím do přírody a věnuji se cyklistice. Na tábor se vždy těším na poledňáky, povídání s kamarády advoudeňáky. Nejlepším táborovým jídlem jsou langoše.

Ondřej Münster

Táborníkem jsem od roku 2016 a vedoucuji od roku 2022. Studuji gymnázium v Litoměřicích. Baví mě skauting a posilování. Na táboře mě nejvíc baví práce se dřevem a dvoudeňáky. A nejoblíbenějším jídlem na táboře je pro mě kuskus.

Fabián Richter

Na můj první tábor jsem jel v roce 2016 a vedoucím 2019. Studuji na kombinovaném Waldorfském lyceu. Baví mě zpěv, modelařina miniatur a turistika. Na táboře mám nejradši spánek a blbnutí s dětmi. Nejoblíbenějším jídlem táborové kuchyně jsou langoše.

Justina Kirschnerová

Na první tábor jsem jela v roce 2018 a vedoucí jsem od roku 2023. Po prázdninách se chystám na gymnázium do Liberce. Mými koníčky jsou klavír, háčkování a trávení času s kamarády. Na táboře mám nejradši atmosféru, povídání si o táborových zážitcích a ostatní táborníky. Mým nejoblíbenějším jídlem jsou špagety v buřtové omáčce.

Johana Průšová

Na tábory jezdím od roku 2016 a vedoucí jsem od 2023. Studuji gymnázium v Litoměřicích. Moje koníčky jsou kytara, kreslení a psaní písniček nebo příběhů. Na tábor se nejvíc těším na kamarády a na odpojení se od technologií, internetu a světa celkově. Nejoblíbenějším jídlem na táboře jsou špagety s boloňskou omáčkou.